Hakkımızda

1987 Yılında Muharrem ÖZKARSLI ve Nurettin BOZO Tarafından kurulan şirketimiz, kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışımız ile HBS Çelik Kasa olarak biz, her geçen gün yatırımlarımıza hız vererek büyümekteyiz ve bu misyonumuz ile sanayi üretiminde önemli bir rol oynamaktayız.

HBS Çelik Para Kasaları, geniş ürün yelpazesinde bulunan, çelik kasa, silah kasaları, istek üzerine özel kasalar, kuyumcu banko kasaları, zırhlı banka kapıları, ile tüketiciye güvenli bir hayat sunmak için üretim yapmaktadır.

Misyonumuz

Yücel Para Kasaları üretim, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini, “üst düzey güvenlik ve kalite”yi ön planda tutarak gerçekleştirme ilkesinden hareketle, 1987 yılında Muharrem Özkarslı ile Nurettin Bozo Tarafından Gaziantep’de kurulmuştur. “Önce tam koruma ve yüksek güvenlik” anlayışını benimseyerek tüm müşterilerinin mutluluğunu hedefleyen bir ürün yelpazesi sunma çabasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Üretimini Gaziantep’te gerçekleştirdiği ürünlerini, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerine sunan Yücel Para Kasaları her zaman geçmişinden aldığı gücü ileriye taşıyan bir şirket olmuştur.